Lokalizacja   ul. Piaskowa 5, 63-940 Bojanowo

 

GPS   GPS: 49.483185,20.6809083

pl en de ru

Sep Jesień w rolnictwie – niezbędna ładowarka!

 

[2017-04-28] Jesień w rolnictwie – niezbędna ładowarka!


Jesienne prace w gospodarstwach rolnych przede wszystkim skupiają się na zakończeniu sezonu zbiorów i pracach porządkowych. Okazuje się, że przy tego typu zajęciach rolnicy narzekają na brak mulifunkcyjnych ładowarek, które usprawniłyby wiele czynności.

 

Wielofunkcyjne ładowarki to maszyny, które oprócz funkcji za- i rozładunku mogą być nośnikami wielu narzędzi takich jak: widelce, łyżki, kosze, mieszalniki, noże do wycinania rowów, narzędzia do niwelowania terenu, szczęki do siana, słomy i obornika, świdry do wykonywania otworów w ziemi, rozdzielacze do kloców drewnianych czy pługi do śniegu.

 

Dzięki swojej niewielkiej acz niezwykle sprawnej konstrukcji świetnie sprawdzają się w wąskich przejazdach obór, chlewni i stodół. Jakie mogą wykonywać zadania? Otóż użytkownik może liczyć m.in. na przewożenie ładunków takich jak pasze czy nawozy, ale również na pomoc przy pracach porządkowych w oborach, stodołach oraz w obejściu aż po prace ziemne.

 

Wszechstronne zastosowanie mini ładowarki zawdzięczają ponad 50 różnym, dedykowanym im narzędzi i osprzętów. Są to między innymi: 20 rodzajów łyżek, szczypce do transportu różnych materiałów (baloty słomy itp.), widelec do zbierania i podnoszenia z podłoża lub stosu surowca. Ciekawym rozwiązaniem jest  nóż do wycinania rowów, narzędzie przeznaczone do szybkiego niwelowania terenu systemem nanoszenia piasku.

 

Mini ładowarki proponowane przez naszą firmę są również bezawaryjne. Prostota rozwiązań konstrukcyjnych oraz zminimalizowanie udziału modułów elektronicznych czynią te maszyny odpornymi na upływ czasu i negatywne oddziaływanie środowiska pracy. 

Sep nasze maszyny aktualna oferta

Sepjesteś zainteresowany naszą ofertą? masz pytania?

 

Gebr. Greens

INTER-IMPORT-EXPORT jest wyłącznym i autoryzowanym importerem
maszyn do robót brukarskich i zagospodarowań zielonych
ROLLMOPS i KNIKMOPS firmy Gebr. GEENS N.V. na polskim rynku.